Ambima jednofázový UV gél číry

Nové

Jednofázové UV gély sú dostupné až v 5 veľkostiach

Viac detailov

SKLADOM

4,89 €

Pridať k obľúbeným

Hodnotenie zákazníkov

Detaily

Jednofázový UV gél je určený na takzvané jednofázové modelovanie gélových nechtov, kde namiesto 3 rozličných gélov sa používa iba jeden gél. Vďaka výnimočnému zloženiu jednofázový UV gél sa používa v nechtovej modelácii aj pre podklad - rovnako ako podkladový gél, aj pre stavbu – tak ako stavebný gél a aj na konci - tak ako vrchný gél.

V čom sú Ambima jednofázové UV gély iné? Vďaka vysokej kvalite, ľahkému nanášaniu a spracovaniu, stabilite a trvalosti. Práve preto je absolútne najobľúbenejším modelačným gélom v modelácii gélových nechtov. Kvalitu gélu ocenia nielen domáce nechtárky ale aj profesionálne nechtové štúdiá.

Farba jednofázového UV gélu je číra, jeho konzistencia je stredne hustá. Gél má perfektné samo vyhladzovacie vlastnosti, vďaka ktorým jednoducho sa ním vytvaruje C oblúk, tiež dôležité je, že vďaka tejto vlastnosti aj dotvarovanie namodelovaných nechtov je oveľa jednoduchšie.

Jednofázový UV gél je priam ideálny gél na prírodné nechty, pretože ich skvele posilní aj keď sa nanáša iba v tenkej vrstve. Rovnako sú jednofázové gély super aj na modelovanie gélových nechtov na tipoch. Keďže všetky Ambima UV gély a gél laky sa navzájom výborne tolerujú, aj tento gél je výborný aj vo francúzskej modelácii gélových nechtov, aj pri zdobení nechtov farebnými gélmi či gél lakmi našej značky.

Jednofázové UV gély sú v podstate najlacnejšie UV gély, keďže stačí si kúpiť iba tento jeden gél namiesto troch: podkladový, stavebný a dokončovací (vrchný) gél.

- UV gél je vyrábaný v Nemecku podľa EU štandardov

- Jednofázový UV gél neobsahuje žiadne kyseliny

- Je v ponuke vo viacerých veľkostiach: 5ml, 15ml, 30ml, 50ml, 250ml

- UV gél vytvrdne v UV lampe za 2min

Ako sa modelujú gélové nechty jednofázovým UV gélom - podrobný postup a návod je uvedený v sekcii:  NÁVODY NA NECHTY

Máte otázky ohľadom gélu? Napíšte nám, radi pomôžeme: POSLAŤ OTÁZKU

Recenzie

Od dňa 16 May 2016 (Ambima jednofázový UV gél číry) :
(5/5

jednofázový gél

Tento gél používam už veľmi dlho a som s ním veľmi spokojná. Aj kvalita gélu aj cena je výborná. Jednofázový gél používam aj na modelovanie, aj na doplňovanie gélových nechtov. Moje zákazníčky majú trvalé gélové nechty týmto gélom. Som spokojná s týmto výborným nechtovým shopom.

Od dňa 18 Oct 2015 (Ambima jednofázový UV gél číry) :
(5/5

jednofázový gél Ambima

Jednofázový uv gél Ambima je pre mňa ten najideálnejší gél na trhu. Vždy si kupujem 250ml verziu, gél má výbornú kvalitu. Používam gél pre všetky zákazníčky a každá má s týmto gélom trvácne nechty. Radosť robiť s takýmto materiálom.