Ambima modelovací UV gél priehľadný

Nové

UV gél je dostupný v 4 veľkostiach

Viac detailov

SKLADOM

4,89 €

Pridať k obľúbeným

Hodnotenie zákazníkov

Detaily

Modelovací UV gél na nechty sa používa v trojfázovej modelácii gélových nechtov, pri ktorej sa používa najprv podkladová vrstva gélu, potom modelovací gél a nakoniec vrchný gél. Z modelovacieho UV gélu sa modeluje „telo“ gélových nechtov pomocou gélového štetca. Na necht sa položí guľôčka z gélu a štetcom pomocou jemných ťahov sa gél rozprestrie po celom nechte, pritom sa vytvorí správny, takzvaný C oblúk. Modelovací UV gél na nechty je vhodný aj na použitie iba na prírodných nechtov – nechty pekne spevní. Ďalej je určený na modelovanie nechtov na tipoch aj na šablónach.

UV gél na nechty je priehľadný a má stredne hustú konzistenciu, to znamená, že na nechtoch nezateká ku kutikule, ale nie je ani veľmi tvrdý pri rozprestieraní po nechtu. Práve preto modelovací UV gél Ambima je úplne ideálny na vytvorenie pekných a trvácnych nechtov.

Je ako stvorený na modelovanie francúzskych nechtov. Samozrejme gél sa môže zdobiť farebným gélom a ďalšími ozdobami. Taktiež sa môže kombinovať s gél lakmi Ambima. Kvalitu gélu chvália nielen nechtové dizajnérky, ale aj domáce nechtárky, ktoré si skrášľujú nechty sebe. Pri modelácii nechtov je dôležité použiť správne tekutiny a pomôcky. Všetky tieto produkty nájdete u nás, v ďalších kategóriách obchodu Ambima.

- Gél vytvrdne v UV lampe za 2min.

- Neobsahuje žiadne kyseliny

- Gél je v ponuke vo viacerých veľkostiach: 5ml, 15ml, 30ml, 50ml

- Je vyrobený v Nemecku

- Podrobný postup trojfázovej modelácie je uvedený v sekcii NÁVODY

Nechajte sa inšpirovať našimi nechtami v našom Nechtovom BLOGU, kde máme super nápady, rady a fotogalérie gélových nechtov.

Máte otázky ohľadom gélu? Napíšte nám, radi pomôžeme: POSLAŤ OTÁZKU

Recenzie

Od dňa 13 Jun 2016 (Ambima modelovací UV gél priehľadný) :
(5/5

uv gél

podľa mňa je uv gél ambima veľmi dobrý. používam ho aj na krátke, aj na dlhé nechty a je super

Od dňa 07 Nov 2015 (Ambima modelovací UV gél priehľadný) :
(5/5

modelovací uv gél

Priesvitný modelovací uv gél má dobrú kvalitu, nezateká, je trvácny, ľahko sa nanáša.