Ambima Quick finish top gél

Nové

Dostupný v 2 veľkostiach

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

4,89 €

Pridať k obľúbeným

Hodnotenie zákazníkov

Detaily

Quick finish top gél Ambima dokonale uzatvorí tvoju nechtovú modeláciu. Quick finish top gél je UV gél top coat, niekedy zvaný aj ako ukončovací gél na nechty, alebo aj lesklý gél na nechty. Top gél má redšiu konzistenciu a to preto, aby sa mohol jednoducho naniesť v tenkej vrstve na nechty. Ak sa nanesie v hrubej vrstve, časom hrozí jemné popraskanie. Nanáša sa na nechty na konci nechtovej modelácie. Tento lesklý gél na nechty kompletne uzavrie nechtovú modeláž a prihodí neskutočný lesk nechtom. Praktické je balenie v 15ml fľaši aj so štetcom, vďaka ktorému sa top gél nanesie efektívne a rýchlo.
Prečo sa volá top gél Quick finish = Rýchly dokončujúci?  Lebo Quick finish top gél po vytvrdnutí v UV lampe nezanecháva žiadny výpotok. Tak urýchly aplikáciu.
Vytvrdne v UV lampe za 2min
Vyrobené v Nemecku
 
Podrobný postup modelácie UV gélov nájdete v sekcii Postupy

Recenzie

Od dňa 10 Nov 2015 (Ambima Quick finish top gél) :
(5/5

quick finish Ambima

Milujem tento top gél, veľmi jednoducho ho nanesiem na nechty, vytvrdne a hotovo. Netreba absolútne nič očistiť z nechtov. Ale fakt treba len jemne nanášať, nie veľa, lebo potom môže popraskať. Spokojná som s ním.

Od dňa 31 Oct 2015 (Ambima Quick finish top gél) :
(5/5

quick top gél

Tento finish top gél používam vždy ako top po modelovaní jednofázovým gélom. Výborne sa nanáša, treba dávať veľmi tenkú vrstvu. Skvelý efekt vytvára top gél na nechtoch. Som s ním maximálne spokojná, aj moje zákazníčky.